Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Як може ваша дитина допомогти довкіллю?

Захист планети – це справа, яка стосується кожного, і ваша малеча тут не може пасувати. Національна лабораторія енерготехнологій запропонувала 8 кроків, які може зробити кожна дитина, щоб допомогти довкіллю:

  • Закривати кран, чистячи зуби.
  • Заново використати шматочки олівців, попередньо їх розплавивши і перетворивши на нові олівці.

Детальніше...

Вугілля пожерло храм

Енергокомпанія RWE Power почала руйнування так званого "собору" Іммерата. Неороманська базиліка і село, в якому вона стояла, знищують задля видобутку бурого вугілля.

Іммерат розташовано над найбільшим вугільним басейном на захід від Кельна. Енергокомпанія RWE Power продовжує покладатися на електроенергію з невідновлюваних джерел. Тому села повинні бути знесені. На їхньому місці буде котлован. Жителі Іммерату повинні з'їхати і покинути свої будинки.

Детальніше...

Більше, ніж просто шкільний рюкзак

Побачивши дітей, які носять книжки до школи в пластикових пакетах, Татó Кґатланьє, підприємець з ПАР, вирішила змінити ситуацію. Рішення було просте: перетворити звичайний пластиковий пакет на щось більш витривале. Використання непотрібних пластикових пакетів призводить до забруднення довкілля, а Татó перетворила їх на міцні шкільні рюкзаки.

Проте їй хотілось, щоб рюкзак був більш функціональним, саме тому вона додала сонячну панель.

«Коли дитина йде до школи, сонячна панель заряджається, а коли дитина вдома, то може легко вийняти панельку і використовувати як світло для навчання», –  розповідає винахідниця.

Детальніше...

Макрон закликав Європу і Китай об'єднати зусилля у протидії глобальному потеплінню

Президент Франції Еммануель Макрон почав свій перший державний візит до Китаю, в ході якого обговорювались питання торгівлі, світових конфліктів і зміни клімату, пише "Радіо Свобода".

Макрон і його дружина, Бріджит, 8 січня відвідали місто Сіань, який відомий знаменитими теракотовими воїнами, армією з глини, що складається з 8 тисяч фігур, створених близько 250 років до нашої ери. Макрон закликав Європу і Китай об'єднати зусилля у протидії глобальному потеплінню. "Наші долі пов'язані. Майбутнє потребує Франції, Європи і Китаю", - заявив французький президент.

Детальніше...

Аномальна погода у світі: у NASA показали вражаючу мапу

Кінець 2017 – початок 2018 років вразив особливо аномальними погодними умовами, які є наслідком глобального потепління.

Карту, яка відображає аномальні зміни, опублікувало NASA.

У NASA зазначили, що грудень і січень є ненормально теплими для більшості країн світу. Наприклад, Каліфорнію охопили незвичні для цього зазвичай вологого періоду пожежі, а на Алясці можна кататися на бордах у футболках. При цьому інша частина США бореться з непомірними морозами.

Детальніше...

У новорічному привітанні генсек ООН оголосив "червону тривогу" планеті

З огляду на зростання ядерної загрози через конфлікт навколо КНДР, кліматичні зміни та війни генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш оголосив "червону тривогу" планеті Земля.

У новорічному привітанні, оприлюдненому в неділю, 31 грудня, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що оголошує для планети Земля "червону тривогу". Причина, за його словами, полягає у численних війнах по всьому світу, підвищеному ступені загрози ядерної війни та небезпечних кліматичних змінах.

Детальніше...

П'ять речей, яких ви не знали про свою новорічну ялинку

Щороку люди збираються в родинному колі під вічнозеленими деревами і відзначають Новий рік та Різдво. Але далеко не всі знають про те, якими надзвичайними властивостями володіють ялини, сосни та ялиці. В природі вічнозелені хвойні дерева витримують різкі зміни температур, виростають до вражаючої висоти і утворюють екосистеми, які служать домівкою дивовижним створінням. Екологія життя розкриє декілька секретів новорічних ялинок і розповість про їх непросте життя, яке проходить у боротьбі за виживання.

Хвойні дерева можуть перетворюватися на скло

Детальніше...

Вчені оголосили найважливіші результати зміни клімату на Землі за 2017 рік

Оскільки потенційні наслідки зміни клімату спостерігаються у всьому світі — від голодуючих білих ведмедів до рекордних бур — інтерес до науки про клімат все зростає. У минулому році відбулися великі прориви і успіхи в дослідженнях клімату. Ось деякі з найбільш великих результатів, які були зроблені вченими в 2017 році.

Температури і концентрації вуглецю стрімко підвищилися

У січні NASA офіційно підтвердило, що 2016 рік був найспекотнішим роком. А через два місяці, у березні, вчені NOAA оголосили, що концентрація вуглекислого газу в атмосфері зростає рекордними темпами другий рік поспіль.

Детальніше...