Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Глибше пізнавати правду про Творця і Його створіння

З ініціативи о. Володимира Барановича, адміністратора парафії св. Праотців Йоакима та Анни, з 16 по 18 березня відбулися Дні духовної віднови в селі Нижня Липиця, Рогатинського протопресвітеріату. Духовні науки для місцевої громади давав о. Михайло Дзуль – референт Бюро УГКЦ з питань екології Івано-Франківської архієпархії.

Розпочалися реколекції розважаннями над стаціями екологічної Хресної дороги, які задали відповідний тон та підштовхнули парафіян до усвідомлення власної причетності до мук Спасителя через тортури і руйнування, які чинять вони щодо Божого Створіння.

Детальніше...

Піст – час любити світ і споживати менше

Дивитися на піст «ширшими очима» вчилися діти і молодь 15-16 березня на теренах Сокальсько-Жовківської Єпархії.

Отець Тарас Дзьоба, референт Бюро УГКЦ з питань екології, зустрівшись із молоддю  сіл Синьковичі, Пристань, а також у місті Броди запропонував юним серцям поглянути на час посту в особливому ракурсі – бережливого ставлення до світу, в якому ми живемо.

Доволі часто слово «піст» асоціюється з обмеженнями виключно в меню, натомість наше споживання полягає не тільки в тому, що ми їмо…

Детальніше...

Не будьте байдужими: екологи розповіли, як правильно рятувати лелек

Екологічний клуб «Край» розповсюдив інформацію про те, як потрібно діяти, щоб врятувати лелек, які, повернувшись із теплих країв, застали морозну погоду та глибокий сніг. Екологи розповіли, як не злякати лелек, намагаючись їм допомогти, чим годувати птахів та як облаштувати для них місце для «годівнички».

Поради екологічного клубу «Край» подаємо без змін:

1. Організуйтеся із знайомими у невелику групу і зробіть розвідку, чи немає поблизу вашого населеного пункту лелек.

Детальніше...

Створіння Боже – це наш Спільний Дім, за який несемо відповідальність

15 березня 2018 р.Б. відбулася зустріч референта Бюро УГКЦ з питань екології Львівської архієпархії о. Миколи Пришляка зі священиками Яворівського протопресвітерату.

На цій зустрічі отець-еколог говорив про актуальні екологічні проблеми та можливості їх вирішення. Референт наголосив:

«Ми, як Церква, маємо обов’язок показати гарний приклад бережливого ставлення до природного довкілля, з усвідомленням того, що це є створіння Боже, наш Спільний Дім, за який несемо відповідальність.

Детальніше...

Зустрітися заради нашого Спільного Дому

«Зустрітися заради нашого Спільного Дому» під таким гаслом проходить підготовка до Всесвітнього дня Землі, який світова спільнота буде відзначати 22 квітня.

Що ми можемо зробити? Молитися і працювати разом, щоб захистити наш Спільний Дім, бо тільки працюючи разом, зміни будуть відчутними.

Детальніше...

Пам'ятаймо про спасаючу жертву Ісуса Христа

В рамках Великопосної ініціативи «Екологічне навернення для порятунку створіння» 14 березня 2018 року в с. Увисла, в церкві Введення в храм Пречистої Діви Марії Гусятинського протопресвітеріату на запрошення о. Тимофія Буштинського завітав референт Бюро УГКЦ з питань екології Бучацької єпархії о. Михайло Деревенчук для того, щоб помолитися екологічну Хресну дорогу.

В часі Хресної дороги вірні мали можливість розважити над тим, що Ісус прийшов на цей світ та переніс смерть на хресті, якому ми впродовж цього тижня поклоняємося, не тільки для спасіння роду людського, але і для визволення усього Божого творіння – природи.

Детальніше...

Що ми можемо зробити для того, щоб засвідчити свою любов до Творця?

14 березня 2018 року в рамках проведення Великопосної екологічної ініціативи референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архієпархії о. Михайло Дзуль відвідав с. Глибівку, Богородчанського протопресвітеріату. Спільно з о. Іваном Гоголем, адміністратором місцевої парафії, о. Михайло провів зустріч з учнями Глибівського НВК.

Тема, яку порушили священики – покаяння та екологічне навернення, або що ми можемо зробити для того, щоб засвідчити свою любов до Творця, надзвичайно актуальна в часі посту.

Детальніше...

Як ми поводимо себе з цінним даром, який дає нам Господь?

14 березня 2018 р.Б. о. Микола Пришляк, референт Бюро УГКЦ з питань екології Львівської Архієпархії, зустрівся зі священиками Янівського протопресвітерату. Отець-еколог розповів присутнім про діяльність екологічної комісії, а також представив присутнім  Великопосну ініціативу «Екологічне навернення для порятунку створіння», наголосивши на тому, що Великий піст – це чудова нагода для призадуми над своїм життям та над тим, як ми поводимо себе з тим цінним даром, який дає нам Господь – природним довкіллям.

Детальніше...