Меню

Конкурс до дня Творця

День Творця

 

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Управління відходами

Українка переробляє рекламні банери на ексклюзивні сумки

Усе до останнього клаптика отримує нове життя. Переселенка з Макіївки Катерина Уварова випустила понад сотню видів продукції, а її речі вже вподобали в Німеччині. Чим студентка хоче підкорити Європу і чого навчити українців.

Почала дівчина з футболок та світшотів із ексклюзивними принтами. Навесні навіть взяла участь у фешн-показах із соціальною колекцією для моделей на візках.

Тепер за головну складову – екологія.

Деякі підходять з екологічної точки зору. Вони не хочуть засмічувати нашу землю, природу. А інші підходять до цього з фаном. Тобто, наприклад, купують банери з мультяшними героями або ж з політичними партіями, – зазначила засновниця бренду.

Детальніше...

У Чернігові збудовано 8 майданчиків з підземними контейнерами для сміття

У Чернігові продовжують встановлювати сучасні підземні контейнери для сміття. Головна їх перевага – краще забезпечення чистоти на прибудинковій території та зручніша логістика під час вивезення сміття. Крім того, старі сміттєпроводи вже давно непридатні для використання, а через це в під’їздах багатоповерхівок дуже часто брудно, є неприємний запах.

Тому встановлення нових сучасних сміттєвих баків – дуже актуальне питання, особливо зараз, у літній період.

Усі подробиці про це нововведення розповів начальник КП «ЖЕК-10» Ігор Лущай. За його словами, в такі контейнери можна вмістити втричі більше сміття, ніж у ті, що зараз стоять у під’їздах. Наразі в місті на території, яку обслуговує ЖЕК-10, вже збудовано 8 таких сміттєвих майданчиків із заглибленими в землю контейнерами, ще 8 завершують будувати.

Детальніше...

«Тварини повинні жити»: 9-річний хлопчик зібрав 500 000 пляшок, щоб врятувати планету

Дев’ятирічний Райан Хікман – успішний бізнесмен з Каліфорнії. Він займається сортуванням сміття. Цією справою він зацікавився ще в 3 роки.

Сьогодні у Райана є своя компанія з переробки відходів Ryan’s Recycling Company.

Ось як все почалося. Одного разу Райан разом з батьком вирушив у центр здати вторсировину, дитині припав до душі процес сортування. Він з цікавістю став сам відбирати пляшки, щоб завантажити їх в машину.

Знайомство з процесом сортування сміття виявилося настільки цікавим, що після повернення додому він рішуче оголосив батькові про намір почати збирати вторсировину своїх сусідів, сортувати і віддавати на переробку.

Детальніше...

Пластик: загроза цілком реальна

Помста природи за «пластикову цивілізацію» виявилася занадто жорстокою: від поліетиленових пакетів стали гинути не тільки мешканці океанів, а й звичайні тварини на суші. На Черкащині у просвітницько-розважальному комплексі «Зерноленд» недавно ледве вдалося врятувати кобилу Жасмін, а ось із вівцею, шлунок якої був переповнений пакетами, вітром занесеними на територію пасовища, довелося назавжди попрощатися. Пластикові пакети — поширена причина загибелі морських тварин, котрі плутають їх із їжею. Однак загроза прийшла, як бачимо, й на сушу.

Строк розкладання таких пакетів сягає сотень років, вони серйозна загроза навколишньому середовищу. Подумати тільки: за рік у світі виробляють 5 трильйонів пластикових пакетів, а 160 000 використовують щосекунди.

Детальніше...

Пластикові іграшки: настав час від них відмовитися?

Гори пластмасових іграшок займають багато місця у багатьох будинках у Британії.

Якщо у вас є діти, ви знаєте, наскільки складно буває не купити нову лопатку, ляльковий будиночок або конструктор.

Індустрія іграшок у Британії величезна – минулого року споживачі витратили на них 370 млн фунтів (близько 484 млн доларів).

Але екологи застерігають, що це сприяє збільшенню кількості пластику, який зрештою опиняється на звалищах і в океані.

Детальніше...