Управління відходами
Зробити засіб для миття чи мульчу для саду, тільки не варити суп!
Свята добігають кінця і незалежно від того, яка у вас ялинка, з часом постане потреба замінити її на нову, а стару треба кудись подіти.
Фахівці Zero Waste Alliance Ukraine кажуть, що жива хвоя краща тим, що лишає менший екослід, ніж штучна. В альянсі наголошують, що вирубка дерев на Новий рік не завдає шкоди природі, тільки якщо їх спеціально для цього вирощують на плантаціях. Плантації ялинки подібні до плантацій овочів: їх висаджують, збирають врожай, а потім садять нові.
Українцям назвали 8 способів із розумом використати скошену траву замість спалювання
Вона може бути корисною, якщо використовувати її правильно.
Спалювання скошеної трави восени разом з опалим листям погіршує стан повітря та шкодить здоров’ю людей.
У громадській організації “Екологічні новини” розповіли про 8 варіантів, як знайти для неї застосування з користю для господарства та без збитків для довкілля.
15 способів використання кавової гущі
За минулі кілька місяців ми випили добрячу кількість філіжанок кави з нашим партнером Торговою Маркою Кава Старого Львова. Від тої кави назбиралося вже чимала кількість кавової гущі. Сьогодні вирішили розповісти як цю гущу можна використати. Відповідно стаття найкраще читається з філіжанкою запашної кави. Раптом ще якась нова ідея з’явиться.
Кавова гуща є цінною органічною сировиною, яка має безліч корисних властивостей. Вона хороша для шкіри і волосся, допомагає в боротьбі з неприємними запахами і садовими шкідниками, а також замінює багато побутових засобів по догляду за будинком.
Щороку в Україні утворюється близько 12 мільйонів тонн побутових відходів – експерт
В Україні за рік накопичується 53 млн кубометрів побутових відходів, це близько 12 млн тонн. Про це сказав співзасновник ГО "Друге життя" Сергій Волков під час п’ятого Національного круглого столу на тему "Екологія", що проходить у Кривому Розі, пише Укрінформ.
"Згідно з Держстатом у нас орієнтовано 53 млн кубометрів побутових відходів. Це орієнтовно десь 12 млн тонн 90 %, в деяких регіонах і 93 % і 94 % прямує просто на звалища, на полігони, на несанкціоновані звалища. І це є реальна біда, тому що ми потім цим дихаємо, це впливає на екосистему тих територій, де це відбувається. Це потужний вплив на здоров'я на громадян", – сказав Волков.
Навіщо потрібно переробляти будівельне сміття?
Будівельне сміття – це будь-які відходи, які утворюються в результаті будівельно-ремонтних робіт. Безвідповідальний підхід до питання його утилізації веде до виснаження природних ресурсів і забруднення навколишнього середовища, пише Промисловий портал.
Яка ж подальша доля будівельного та іншого великогабаритного сміття і які перспективи його перероблення?
Джерела відходів
Джерелами відходів цього типу можуть стати наступні роботи: