Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Управління відходами

Українка переробляє рекламні банери на ексклюзивні сумки

Усе до останнього клаптика отримує нове життя. Переселенка з Макіївки Катерина Уварова випустила понад сотню видів продукції, а її речі вже вподобали в Німеччині. Чим студентка хоче підкорити Європу і чого навчити українців.

Почала дівчина з футболок та світшотів із ексклюзивними принтами. Навесні навіть взяла участь у фешн-показах із соціальною колекцією для моделей на візках.

Тепер за головну складову – екологія.

Деякі підходять з екологічної точки зору. Вони не хочуть засмічувати нашу землю, природу. А інші підходять до цього з фаном. Тобто, наприклад, купують банери з мультяшними героями або ж з політичними партіями, – зазначила засновниця бренду.

Детальніше...

У Чернігові збудовано 8 майданчиків з підземними контейнерами для сміття

У Чернігові продовжують встановлювати сучасні підземні контейнери для сміття. Головна їх перевага – краще забезпечення чистоти на прибудинковій території та зручніша логістика під час вивезення сміття. Крім того, старі сміттєпроводи вже давно непридатні для використання, а через це в під’їздах багатоповерхівок дуже часто брудно, є неприємний запах.

Тому встановлення нових сучасних сміттєвих баків – дуже актуальне питання, особливо зараз, у літній період.

Усі подробиці про це нововведення розповів начальник КП «ЖЕК-10» Ігор Лущай. За його словами, в такі контейнери можна вмістити втричі більше сміття, ніж у ті, що зараз стоять у під’їздах. Наразі в місті на території, яку обслуговує ЖЕК-10, вже збудовано 8 таких сміттєвих майданчиків із заглибленими в землю контейнерами, ще 8 завершують будувати.

Детальніше...

«Тварини повинні жити»: 9-річний хлопчик зібрав 500 000 пляшок, щоб врятувати планету

Дев’ятирічний Райан Хікман – успішний бізнесмен з Каліфорнії. Він займається сортуванням сміття. Цією справою він зацікавився ще в 3 роки.

Сьогодні у Райана є своя компанія з переробки відходів Ryan’s Recycling Company.

Ось як все почалося. Одного разу Райан разом з батьком вирушив у центр здати вторсировину, дитині припав до душі процес сортування. Він з цікавістю став сам відбирати пляшки, щоб завантажити їх в машину.

Знайомство з процесом сортування сміття виявилося настільки цікавим, що після повернення додому він рішуче оголосив батькові про намір почати збирати вторсировину своїх сусідів, сортувати і віддавати на переробку.

Детальніше...

Пластик: загроза цілком реальна

Помста природи за «пластикову цивілізацію» виявилася занадто жорстокою: від поліетиленових пакетів стали гинути не тільки мешканці океанів, а й звичайні тварини на суші. На Черкащині у просвітницько-розважальному комплексі «Зерноленд» недавно ледве вдалося врятувати кобилу Жасмін, а ось із вівцею, шлунок якої був переповнений пакетами, вітром занесеними на територію пасовища, довелося назавжди попрощатися. Пластикові пакети — поширена причина загибелі морських тварин, котрі плутають їх із їжею. Однак загроза прийшла, як бачимо, й на сушу.

Строк розкладання таких пакетів сягає сотень років, вони серйозна загроза навколишньому середовищу. Подумати тільки: за рік у світі виробляють 5 трильйонів пластикових пакетів, а 160 000 використовують щосекунди.

Детальніше...

Пластикові іграшки: настав час від них відмовитися?

Гори пластмасових іграшок займають багато місця у багатьох будинках у Британії.

Якщо у вас є діти, ви знаєте, наскільки складно буває не купити нову лопатку, ляльковий будиночок або конструктор.

Індустрія іграшок у Британії величезна – минулого року споживачі витратили на них 370 млн фунтів (близько 484 млн доларів).

Але екологи застерігають, що це сприяє збільшенню кількості пластику, який зрештою опиняється на звалищах і в океані.

Детальніше...