Меню

Календар 2018

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Забруднене повітря призводить до слабоумтва у старості

Вчені вважають, що забруднене повітря може негативно впливати на здоров'я людей.

У Китаї дослідники з Пекінського університету і Єльського університету прийшли до висновку, що між розвитком деменції і забрудненням повітря є зв'язок. Можливо навіть, що погіршення стану екології незабаром викличе справжню епідемію недоумства у людей.

Експерти провели дослідження за участю 25 тисяч осіб. У добровольців перевірили їх когнітивні навички за допомогою арифметичних задач і інших тестів. При цьому враховувалися різні дрібниці, включаючи місце проживання людини, що дозволило визначити рівень якості повітря, яким вона дихає.

Так китайські вчені прийшли до висновку: чим брудніше повітря, тим складніше людина проходить складні тести. Найбільше це було виражено у літніх чоловіків, які мали невисокий рівень освіти.

Детальніше...

Забруднення повітря підвищує ризик виникнення раку горла, – дослідження

Проведене у Тайвані дослідження, демонструє зв’язок між рівнем забруднення повітря та ризиком виникнення раку горла.

Високі рівні забруднення повітря пов’язані з підвищеним ризиком розвитку раку горла, виявило нове дослідження.

Вчені і раніше пов’язували високі рівні забруднення повітря з низкою проблем зі здоров’ям, проте останнє дослідження показує, що немає такого поняття, як «безпечний рівень» забруднення атмосфери, – інформує видання Guardian.

Зараз дослідники стверджують, що при дуже високому рівні забруднення повітря зростає ризик розвитку раку горла.

Детальніше...

Дезінфікуючі засоби можуть бути причиною надмірної ваги у дітей

«Дослідження, проведене канадськими ученими, показує: щоденний контакт з дезінфікуючими засобами та засобами для чищення поверхонь може привести до надмірної ваги у дітей», – повідомляє австрійське видання Kurier.

Об'єктом дослідження стали 757 дітей, в тому числі немовлята. «Діти, що піддавалися впливу дезінфікуючих засобів, використовуваних в домашньому господарстві, мали у віці 3 років підвищений індекс маси тіла в порівнянні з дітьми, в сім'ях яких прибирання проводилася за допомогою екологічно чистих продуктів». Вчені пов'язують це з впливом дезінфікуючих засобів на мікрофлору кишечника, передає видання.

Детальніше...

Блискітки та конфетті — небезпечний пластик, який ми їмо

Конфетті та блискітки — незамінні атрибути свят. Але за яскравим виглядом вони таять велику небезпеку — забруднення ґрунту і океану сміттям, яке складно відфільтрувати і яке неминуче потрапить у нашу їжу. Чому блискітки, як і мікрокульки, небезпечні, і чим їх замінити, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Під час свят блискітки всюди — на прикрасах, декорі та вітальних листівках. Конфетті з блискітками підкидають у повітря під час урочистостей і щоб зробити незабутні фотографії.

Детальніше...

​Чому напої у пластикових пляшках містять небезпечні частинки

Чи помічали ви, що їжа або напої з пластикової упаковки не такі смачні, як зі скляної тари? І цьому є пояснення: пластик не тільки забруднює навколишнє середовище, але й змінює смак і якість нашої їжі.

Багато, хто піклується про своє здоров'я і чистоту навколишнього середовища, вже давно відмовилися від використання пластика, віддавши перевагу простішій і безпечнішій альтернативі — склу. Скло — це інертний матеріал, безпечний для здоров'я і який може бути перероблений багато разів. Виробництво скла є більш екологічним, ніж пластика. Скло — це сода, пісок і склобій. А що таке пластик? Це складна суміш перероблених нафтопродуктів. Наприклад, для PET-пляшок використовують пластифікатор дибутилфталат.

Детальніше...

Як місце проживання формує вашу програму здоров'я

altВибір місця для життя: чи то гучне місто, зелене передмістя або гориста місцевість із чистим повітрям, — набагато більше впливає на наше здоров'я, ніж ми звикли вважати. Саме воно визначає спосіб життя й те, наскільки людина буде фізично активною. Зрозуміло, клімат та екологічні показники місцевості також напряму впливають на наше самопочуття. Гарвардська школа суспільної охорони здоров'я опублікувала результати дослідження професора Франсіна Ладена, в яких вказується, як впливає те чи інше місце проживання людини на її самопочуття.

Життя в місті

Як показали дослідження професора Франсіна Ладена, життя у великому місті має як «мінуси», так і «плюси». Жителі міст більшою мірою схильні до таких захворювань, як алергія, астма і синдром сухого ока. 39% городян скаржаться на частий стрес, безсоння, часте погіршення самопочуття та перепади настрою, а у 21% — спостерігаються нервові розлади.

Детальніше...

5 найбільш небезпечних речовин у шампунях

Представники американського коледжу токсикології стверджують, що в засобах особистої гігієни містяться несприятливі для людського організму і здоров'я компоненти. Експерти виділили 5 найбільш шкідливих речовин.

Небезпечні речовини шампуню:

SLS – Лаурилсульфат натрію

Дуже популярно серед виробників кремів для гоління, шампунів, зубних паст та інших засобів. Досить швидко і легко проникає в шкіру і протягом декількох днів циркулює по організму. Пошкоджує стан волосся і шкіри, іноді розвиваються важкі запалення.

Детальніше...