Меню

Як перетворити сміття на готівку

З пластикових відходів виробляти цеглу - в Африці це вже реальність. У Найробі виготовляють "пластикову" цеглу, яка важить удвічі менше, ніж бетонні блоки. А доставка і встановлення відбувається швидше й дешевше.

Джерело: DW українською

Отець Михайло Неїжмак про відмову від пластикових вінків

Еко референт Бюро УГКЦ з питань екології в Донецькому екзархаті отець Михайло Неїжмак про відмову від пластикових вінків та дотримання карантинних норм на Пасхальні свята.

Ні штучним квітам!

Штучні квіти знову популярні. Напередодні Великодня саме ними люди прикрашають могили родичів та близьких. Змінювати ті тенденції намагаються священики, які наголошують на зовсім інших, більш сумісних до нашої християнської віри способах вшанування померлих.

Екологічні роздуми на Архієпархіальній Хресній дорозі в м. Івано-Франківську

Екологічні роздуми на Архієпархіальній Хресній дорозі в м. Івано-Франківську, які спонукають сучасну людину поглянути на страждання Ісуса Христа крізь призму соціально-екологічних викликів. Паралель між третім падінням Христа і екологічними проблемами, пов'язаними з духовним упадком людини та підняттям Спасителя і наверненням людини до свого Творця через Покаяння та усвідомлення масштабів загроз.

Дочірні категорії