Актуальна тема

Меню

Анонс! Велопроща «Слідами блаженного Симеона Лукача»!

7 липня 2018 року виповниться 125 років від Дня народження блаженного священномученика Симеона Лукача, одного з найактивніших керівників підпільної УГКЦ.

З цієї нагоди з ініціативи Бюро УГКЦ з питань екології 13-14 липня 2018 року відбудеться ековелопроща – «Слідами блаженного Симеона Лукача» з м. Івано-Франківська до с. Старуні.

Місце збору: Івано-Франківська Духовна Семінарія ім. свщмч. Йосафата (вул. Василіянок, 64 м. Івано-Франківськ), в якій в міжвоєнний період минулого століття викладачем морального богослов’я був свщмч. Симеон.

Детальніше...

Ековелопроща до Погоні 2 червня 2018 р.

В рамках відзначення 1030 річниці Хрещення Русі-України та з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, 2 червня 2018 р відбудеться архієпархіальна ековелопроща «До стіп Погінської Богородиці».

Маршрут прощі (м. Івано-Франківськ – с. Погоня – м. Івано-Франківськ) складений в такий спосіб, щоб прочани змогли на дружньому до довкілля транспорті відвідати мальовниче відпустове місце, яке найбільш яскраво презентує духовно-історичну спадщину та є одним із найкращих, найбільш привабливих об'єктів паломництва та туризму Прикарпаття.

Дана духовно-екологічна проща покликана привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслити гостру необхідність конкретних дій для покращення стану природного довкілля.

Виїзд з Івано-Франківська – 2 червня о 8:00 год. від Архікатедрального собору Воскресіння Христового (майдан Шептицького, 22, м. Івано-Франківськ)

Виїзд з Погоні – 2 червня о 15:00 год.

Діти до 14 років беруть участь у прощі в супроводі батьків.

Контактна особа: 0680503578/ 0990947432 – о. Михайло Дзуль; поштова скринька: dzulmychailo (собачка) gmail.com