Меню

Управління відходами

Відмовитися від рідкого мила – дбати про природу

Мильниці знову тріумфально повертаються в наше життя.

Захоплення рідким милом, яке накрило нас кілька років тому, коли мильниця у ванній здавалася чимось старомодним і навіть непристойним, схоже, відступає. Все більше законодавців моди демонструють своїм шанувальникам, що користуються саме кусковим милом, а не його рідким аналогом. Б'юті-експерти в один голос доводять, що саме тверде мило економніше і корисніше рідкого, пише Ukr.Media.

Статистика показує, що минулого року продажі твердого мила збільшилися на 3% і мають тенденцію до подальшого зростання. У чому тут секрет і чому рідке мило раптом потрапило в немилість.

Як виявилося, все досить просто. Захисники природи просто порахували, скільки пластикових упаковок залишається після використання рідкого мила, засмічуючи навколишнє середовище. Навіть просто помінявши рідке мило на тверде можна зменшити кількість пластикового сміття.

До речі, сучасне тверде мило цілком може стати не лише засобом для миття рук, але і з успіхом замінить пінку для вмивання, гель для душу, скраб для тіла і навіть шампунь для волосся. Потрібно всього лише вибрати відповідний для себе варіант.