Меню

Управління відходами

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави.

Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози (а це – привід для знищення лісів) та покритий пластиковою плівкою, що перетворюється в мікропластик, забруднюючи моря та океани. Оборот одноразових паперових стаканчиків цього року перевищить сто мільярдів (100 000 000 000) одиниць. Цього вистачить, щоб огорнути планету 250 разів, що робить масштаб проблеми одноразових стаканчиків справді планетарним. Сьогодні переробляється лише 4% стаканчиків. Усі інші – забруднюють навколишнє середовище, пише creativity.

У великих містах працює велика кількість кав’ярень, які не тільки підбадьорюють нас протягом дня, але й залишають за собою великий обсяг небезпечного сміття. Саме тут знайшов можливість для свідомого бізнесу український стартап 7gram.

Кавові устілки для взуття з одноразових стаканів від 7gram

Ігор Папкович, СЕО 7gram: «Ми розробили спосіб переробки паперових стаканчиків разом із кавовими залишками. Унікальна запатентована технологія дозволяє нам виробляти в день 500 кг композиту з 250 кг стаканів та кавової макухи відповідно. А з самого композиту ми робимо устілки із ароматом кави. Вони мають вологопоглинальний протигрибковий та антибактеріальний ефект, який досягається завдяки властивостям конопляної тканини та композиту 7Gram.»

«Унікальна запатентована технологія дозволяє нам виробляти в день 500 кг композиту з 250 кг стаканів та кавової макухи відповідно», – Ігор Папкович, СЕО 7gram

Але головна риса українського стартапу в тому, що вони не просто переробляють залишки, роблячи з них корисний товар, а в оздоровленні міст через будівництво екосистеми, де кав’ярні по всьому місту передають свої залишки на переробку, а 7gram насичує ринок 100%-природними виробами: домашніми капцями, освіжувачами повітря, підставками, плечиками тощо.

7Gram – приклад свідомого бізнесу нової генерації, де в основі продукції закладено екологічна філософія та піклування про планету.

Засновники проєкту сподіваються, що їхня розробка зацікавить світових виробників взуття, військових, а також мережі кав’ярень, що підтримують сталий розвиток.

Український стартап 7gram змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави

Кавові устілки для взуття від 7gram вже замовили такі компанії, які Intertop, мережа WOG та інші.