Меню

Прохання до Сугубої єктенії під час Тижня молитов за єдність християн, 18-25 січня 2014 року

alt

  •  За всіх людей, які страждають від бідності та голоду. Їх нужда часто спричинює різні конфлікти. Силою Любові Ісуса Христа, віднови порушені справедливість і мир, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  •  За людей, які прагнуть, щоб кожна людина могла отримати основну освіту. Допоможи, щоб їх жага знань сприяла будуванню мостів між Церквами і пошануванню наших відмінностей, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  •  За всіх, хто старається про захист гідності і прав кожної людини. Молимось, щоб всіх чоловіків і жінок у всьому світі поважали в рівній мірі, як Образ Божий, і щоб вони могли мати рівний доступ до роботи, товарів і послуг, молимось Тобі, вислухай і помилуй. Господи помилуй (3 р.)
  • За хворих дітей та молодь, а також тих, хто працює для кращого медичного обслуговування дітей. Допоможи нам розпізнати в дітях самого Ісуса Христа, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  • За здоров’я матерів. Допоможи нам бути уважними до потреб жінок, які носять в собі нове життя, любов яких до своїх дітей нагадує нам про об’єднуючу любов Бога до нас, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  • За всіх, хто страждає від ВІЛ/СНІДу, малярії та інших серйозних захворювань. Відкрий наші вуха, щоб ми могли почути голоси страждаючих пацієнтів і допоможи працювати для побудови світу, в якому всі люди отримають належне пошанування та допомогу і ніхто не залишається забутим, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  • За всіх, хто страждає від наслідків руйнівного ставлення до створіння і за збереження зникаючих видів. Провадь нас екологічним шляхом збалансованого розвитку, щоб ми могли примиритися зі всім створінням, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  • За всіх, хто страждає від нестачі міжнародної солідарності. Допоможи встановленню міжнародного партнерства та справедливості, зокрема через справедливу торгівлю і списання боргів найбіднішим країнам, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

  • Господи Боже, допоможи нам в осягненні цих цілей, на шляху відновлення втраченої єдності, щоб ми осягнули Твоє Царство небесне, молимось Тобі, вислухай і помилуй.

Господи помилуй (3 р.)

 

Довідка:

Дані молитви-прохання видані Папською Радою сприяння єдності християн і Всесвітньою Радою Церков до Тижня молитов за єдність християн 18-25 січня 2014 р. і перекладені з німецької мови Бюро УГКЦ з питань екології. Вісім молитов-прохань відповідають восьми «Цілям розвитку тисячоліття» Міжнародної спільноти, однією з яких є збереження природного довкілля і цілісний розвиток.