Актуальна тема

Меню

Стрийські школярі спільно з душпастирем-екологом відзначили Всесвітній день довкілля

4 червня, напередодні Всесвітнього дня захисту довкілля, у Загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №6 м. Стрий було проведено екопросвітницький захід.

На запрошення вчителів цієї школи зустріч з трьма молодшими класами провів о. Олег Кобель, очільник Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ. Розпочався урок з спільної молитви за дітей України, які постраждали від рук російських окупантів.

Відтак, священник розповів про важливий аспект живої християнської віри, а саме – відповідальність за створений Богом світ. Про це було легко спілкуватися, адже урок відбувався під відкритим небом, на свіжому повітрі.

Відтак, гість представив дитячі видання Бюро УГКЦ з питань екології. Зокрема увага присутніх була сфокусована на прочитанні та обговоренні екоказки "Захисник чистоти" про їжачка Гачка, який захистив ліс від сміття і навчив людей шанувати чистоту створеного Богом світу. Також діти спробували написати свою екоказку про пригоди зайчика, який врятував свій ліс від забудовників.

Завершення уроку було не традиційне: небо літнім дощиком благословило розвиток Божих екоправд, засіяних душпастирем-екологом у дитячі серця.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології