Актуальна тема

Меню

Тернопільська духовна семінарія долучилась до екоініціативи «Година Землі»

Доброю традицією для питомців Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого стала участь у Всесвітній екологічній акції «Година Землі». Так 30 березня, у семінарійній каплиці, молитвою Вечірні та молитов за збереження Божого створіння, відзначили цей міжнародний захід.

Перед богослужінням до братів звернувся представник Екобюро УГКЦ у Тернопільсько-Зборівській архієпархії о. Василь Шафран, який розповів про популяризацію цього заходу та про його значення у світлі соціального вчення та служіння Церкви. Він озвучив екологічні втрати України у цій війні та наголосив на обов’язку кожного християнина бережливо ставитися до природних Божих дарів.

Після богослужіння екореферент сфокусував увагу семінаристів на екологічному конкурсі «Здай макулатуру – збережи дерево – наблизь Перемогу» та Всеукраїнській акції «Посади дерево миру».

Окрім цього о. Василь наголосив семінаристам на важливості екологічно-виховного елементу подібних заходів у наших семінаріях, де навчаються питомці, які у недалекому майбутньому повинні стати мультиплікаторами екологічного вчення Церкви та втілювати його у своїй душпастирській праці.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології