Актуальна тема

Меню

Великопосна ініціатива 2024

Екологічну освіту дошкільнят розвиває еко-референт на Дніпропетровщині

«Екологічна освіта дошкільнят» – саме під таким гаслом пройшли навчальні зустрічі з ініціативи референта Екобюро УГКЦ у Донецькому екзархаті о. Михайла Неїжмака. В рамках програми робочого тижня було відвідано три навчальних заклади дошкільної освіти у м. Кам’янське на Дніпропетровщині.

Тематика екологічних занять відображала завдання Екологічних місій – енергозбереження та енергоефективність, що у цьому часі тривають у всіх єпархіях та екзархатах УГКЦ. Діти вчилися  любові до навколишнього світу, дізналися про важливість енергоресурсів, води та тепла для повноцінного життя людини. Слухали цікаву еко-казку «Їжачок рятівничок», переглядали мультфільм «Екотестер», багато корисного та цікавого дізналися з нового видання Екобюро «Абетка енергоефективності».

Окрім цього вихованці садочків мали змогу збагнути та усвідомити цінність води для життя людей і тварин, на прикладі пригоди Гачка, бо саме вода врятувала від пожежі та неминучої смерті жителів лісу. У віршованій доступній формі мандрували рядками «Абетки енергоефективності» разом з її супер-героями, мали змогу отримати інформацію про енергоносії та їх місце у  людському житті. Усі дітки отримали наліпки, які будуть їм служити пригадуванням як заощаджувати воду, електроенергію та тепло.

«Вважаю, що навчати дітей у садочку любові та піклування за Божий світ є нашим важливим завданням та величезним вкладом у майбутнє покоління нашого українського народу і ми як Церква, розуміючи це, стараємося робити все, що можемо і це одна з кращих інвестицій, яка з Божою допомогою принесе рясні плоди» – зазначив о. Михайло.

Загалом у навчанні на екологічну тематику взяло участь близько 80-ти маленьких жителів сотвореного Богом світу.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології