Актуальна тема

Меню

В Бучацькій єпархії УГКЦ відбудуться екологічні місії

15 вересня в Бучацькій єпархії УГКЦ відбулась Пресвітерська рада, яку очолив преосвященніший владика Дмитро Григорак, ЧСВВ. У засіданні взяв участь о. Михайло Деревенчук, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Бучацькій єпархії, який прозвітував про виконану ним роботу у період з початку року до вересня місяця та подякував правлячому архієреєві за підтримку та плідну співпрацю в здійсненні екологічного служіння.

Екорферент озвучив план проведення цьогорічних екологічних місій, які пройдуть по всіх єпархіях та екзархатах УГКЦ в Україні і будуть присвячені темі енергозбереження та енергоефективності в контексті викликів війни, як невід’ємних складових живої автентичної віри в Бога Творця та Спасителя, а також наголосив на потребі консолідації зусиль духовенства й вірян у боротьбі за чистоту та збереження Божого творіння.

Отець Михайло також представив увазі усіх присутніх церковно-екологічний календар на 2023-2024 рр., який популяризує тему енергозбереження та енергоефективності і представляє гідні наслідування приклади їх впровадження у храмах та монастирях Української Греко-Католицької Церкви по всій Україні.

Підсумовуючи своє звернення референт висловив надію, що голосячи Благу вістку всьому створінню (Мк 16, 15) спільними зусиллями вдасться зробити наш світ кращим.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології