Актуальна тема

Меню

У Першотравенську нагородили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу УГКЦ

18 травня, у день національного свята, Дня вишиванки, у Першотравенському ліцеї №3 відбулася знакова подія – вручення головного призу переможцям Всеукраїнського конкурсу «Здай макулатуру – збережи дерево – наблизь Перемогу!». Саме цей навчальний заклад на Дніпропетровщині на чолі з директором п. Іриною Бірюк максимально доклав зусиль щоб перемогти і виборов перше місце у конкурсі.

Цього дня до ліцею завітав о. Михайло Неїжмак, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Донецькому екзархаті, який подякувавши за багатолітню співпрацю нагородив заклад грамотою за зайняте І місце у конкурсі і передав здобувачам освіти та педагогам баки для сортування відходів.

Зустріч вийшла пізнавальна та тепла. Отець Михайло презентував та  передав дирекції закладу набір дитячих казок екологічного спрямування, «Екологічний колядник: колядки, вертеп, віншування», «Матеріали міжнародної науково-практичної конференції: екологічний внесок для сталого розвитку», «Екологічний Дороговказ» та іншу тематичну літературу.

«Діяльність Екобюро УГКЦ, як церковної інституції, має за мету, ставлячи як основу віру в Бога-Творця, дійти до кожної людини та донести правду про потребу і обов’язок відповідальності за світ в якому ми живемо. Через подібні конкурси та ініціативи, в рамках діяльності протягом календарного року ми стараємося сповнювати це благородне завдання – наголосив о. Михайло, звертаючись до вчителів та учнів. – Щиро вітаю вас з перемогою в надії на добрі плоди у виховному процесі учнів вашої школи та бажаю не зупинятися на досягнутому, адже наше майбутнє і майбутнє світу у наших руках і руках Божих».

Пані Ірина Бірюк, зазначила: «Сьогодні сортування сміття вже не є чимось новим, це стало необхідною умовою розвитку будь-якої європейської країни. Тому дякуємо за якісні та корисні подарунки організаторам конкурсу і можливість удосконалити виховну роботу екологічного спрямування в надії на подальшу співпрацю з Екобюро УГКЦ у такій важливій сфері життя людини».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології