Актуальна тема

Меню

Великопосна ініціатива 2024

Благодійні ярмарки на Стрийщині в рамках екоініціативи «Зігрій убогого світлом стрітенської свічки»

У Стрийській єпархії Бюро екології за підтримки Благодійного фонду «Карітас Стрийської єпархії» долучилося до соціально-екологічної ініціативи «Зігрій убогого світлом стрітенської свічки».

Зокрема, у с. Великі Глібовичі, Бібрського деканату та с. Дуліби, Любінецького деканату було виготовлено сотні стрітенських свічок з натуральної вощини.

До виготовлення свічок на парафіях долучилася парафіяльна молодь та діти з батьками. Прикрашання свічок обійшлося без використання штучних матеріалів. Це були і сухі рослини, і мішковина з льону, колоски, тощо.

На парафіях відбулися благодійні ярмарки, а пожертви за придбання свічок будуть спрямовані на підтримку безтермінової ініціативи УГКЦ «Нагодуй убогого», зокрема на закупівлю продуктів для потребуючих в їх Великодні кошики.

«Сьогодні, в часі війни, — зазначив у зверненні до парафіян о. Олег Кобель, парох с. Дуліби, — надзвичайно важливо пам'ятати не лише про наших воїнів, які захищають нас, а й самим статися захисниками наших співвітчизників, які опинилися в складних життєвих обставинах».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології