Меню

Соціальні медіа у службі збереження спільного дому

Плекання екологічної свідомості через соціальні медіа – ключова тема 4 квартальної зустрічі єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології.

Як ширити Божу правду про відповідальність за створений Богом світ і шляхи її реалізації в повсякденному житті далеко поза стінами церковних будівель, без огляду на конфесійну приналежність, а також вікову чи професійну категорію. Відповіді на ці та інші важливі питання єпархіальні та екзархальні референти Бюро УГКЦ з питань намагались знайти разом із тренером Марією Тищенко, менеджеркою з комунікацій Львівської освітньої фундації, в рамках семінару на тему: «Комунікація в соціальних мережах», передає Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Семінар відбувся в рамках 4 квартальної зустрічі єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології, на порядку денному якої стояли також питання підсумків церковного служіння УГКЦ задля збереження нашого спільного дому – природи у поточному році, а також планування подальшої діяльності в контексті екологічних постанов 84 сесії Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архієпископства.

Очікується, що одним з плодів зустрічі стане створення єпархіальних та екзархальних сторінок Бюро УГКЦ з питань екології у соцмережах, задля поширення екологіно релевантної інформації і плекання культури відповідальності за наш спільний дім у медіапросторі на регіональних рівнях.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології