Учні Стрілецького НВК не хочуть миритися з вирубкою лісів
Стрілецький НВК долучився до Всеукраїнської екологічної акції «Здай макулатуру – збережи дерево»
Гасло «Збери макулатуру - збережи дерево!» відоме всім, тільки кожен вкладає в нього свої емоції і почуття. Хтось готовий тут же зайнятися такою важливою справою, а хтось буде і далі миритися з тим, що вирубують ліси заради паперу, коли частину його можна зробити з вторсировини, але учні Стрілецького НВК миритися з тим, що вирубують ліси, не хочуть.
У березні в Стрілецькому НВК пройшла традиційна акція зі збору макулатури під гаслом «Здай макулатуру - збережи дерево!» Перед тим, як приступити до практичної частини, члени учнівського самоврядування оголосили про акцію, оформили стенди і розробили пам’ятки, на яких дітям пояснили, для чого потрібно і важливо збирати макулатуру.

Щоб зробити папір треба вирубати безліч дерев, які росли довгі роки. А посадити нове дерево і виростити – це великі витрати і зусилля. До того ж, щоб виростити добре дерево потрібно в середньому чекати 50 років. Масова вирубка насаджень призводить до великих негативних наслідків. Тому дуже важливо здавати макулатуру!
Протягом декількох днів діти приносили в НВК різні паперові відходи. В рамках Всеукраїнської екологічної акції «Здай макулатуру – збережи дерево» наші учні здали 64 кг макулатури. Але чи тільки грошима вимірюється користь від подібної акції? Збереження навколишнього середовища в чистоті, спільні справи, міцна дружба і багато іншого, що робить наше життя кращим!
Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

