Актуальна тема

Меню

Стежками Ісуса

Міністерство Туризму Ізраїлю запровадило новий проект для паломників – євангельський шлях стежками Галилеї. Як повідомляє Радіо Ватикану, Назарет і Галилейське море сполучили маршрутом, що поєднує визначні туристичні пам’ятки з глибоким духовним досвідом. Особливо цікавим цей паломницький маршрут є для осіб, котрі прагнуть "ходити дорогами Ісуса" у прямому розумінні. Прочани мають можливість подолати його пішки, на велосипеді чи верхи на коні.

Згадана пропозиція зацікавить кожного, хто хоче краще зрозуміти географію Святої Землі, яку ще називають "П'ятим Євангелієм". За словами о. Карло Ротта, який організовує паломництво, "П'яте Євангеліє – це споглядання краси Генезаретського озера, скелястих пагорбів та зелені галилейських краєвидів, де все говорить про Ісуса Христа".

Маршрут, який поєднує одні з найважливіших місць в житті Ісуса, розпочинається у Назареті, де Ісус провів своє дитинство і наступні роки життя, і закінчується над Тиверіядським озером, у Капернаумі, званому "містом Ісуса". Коли у тиші захоплюєшся красою природи Галилеї , кожен куточок може надихнути на відкриття Євангелія та вивчення історії Учителя з Назарету. На жаль, відновлення історичних шляхів, якими ходив Ісус і  апостоли, нині неможливе, проте, маршрут дозволяє пізнати географію цієї землі та природу земної батьківщини Ісуса.

Довжина всього маршруту складає 65 км, тому для його подолання необхідно 3 або 4 дні. Туристи також можуть вибрати один епізод, наприклад, над Галилейським морем, закінчивши прогулянку привабливою мандрівкою човном по озеру.

Католицький оглядач