Актуальна тема

Меню

Прес-анонс: Презентація екологічного молитовника

В четвер, 10 листопада, о 16.00 в ауд. 137 (II поверх) на біологічному факультеті Ужгородського національного університету по вул. Волошина, 32 в м. Ужгороді відбудеться офіційна презентація другого видання молитовника за участі його упорядників, рецензентів, ЗМІ, науковців, богословів, та небайдужих осіб ? причетних до його виходу у світ.

Молитовник підготовлений науковцями Ужгородського національного університету і Ужгородської греко-католицької богословської академії імені Блаженного Теодора Ромжі під керівництвом професора Маркуса Фогта з Університету Людвіга-Максиміліана (м. Мюнхен, ФРН) в рамках проекту «Відповідальність за створіння в Україні: міждисциплінарний та екуменічний обмін досвідом в сфері стійкої енергетики та створення інформаційного центру в Ужгороді» за підтримки Німецького Федерального фонду збереження довкілля (DeutscheBundesstiftungUmwelt, Оснабрюк, Німеччина).

У виданні зроблена спроба зібрати частину молитов, псалмів, біблійних та літургійних текстів, молебнів, що стосуються відповідальності за створіння – Природу. Вважаємо, що ці духовні тексти будуть корисними для розвитку християнської екологічної свідомості та стануть у нагоді суспільному руху за збереження довкілля. Маємо надію, що збірка допоможе людям доброї волі йти у вірному напрямку на шляху відповідальності за створіння.

 

Видання молитовника здійснене в рамках Проекту ЕС «Управління відходами – ІЄСП Схід» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Запрошуються всі бажаючі.

Олександр Бокотей