Екологічні місії відбулися у Рава-Руському деканаті Сокальсько-Жовківської єпархії
15 жовтня 2015 року у Рава-Руському деканаті відбулися екологічні місії для порятунку створіння. Місії провів референт Бюро УГКЦ з питань екології в Сокальсько-Жовківській єпархії о. Тарас Дзьоба.
Розпочалися місії Божественною Літургією, по завершенні якої священик з допомогою мультимедійної презентації розповів вірним про відповідальність християн за Богом створений світ. «Ми є тими, хто тимчасово живе на цьому клаптику Української землі, даної нам для того, щоб порати і доглядати її. Тому наше сьогоднішнє ставлення до неї, а також до її ресурсів повинне бути далекоглядним, адже після нас на цій землі ще жити прийдешнім поколінням і ми повинні про це пам’ятати кожного дня», – наголосив священик.
Після ґрунтовної бесіди у вірних було багато запитань, у тому числі щодо проблем місцевого характеру, як вирішити ті чи інші труднощі їхнього регіону, на що священик відповів: «Великі дії починаються з малих кроків, з небайдужості та екологічної свідомості кожного, бо одразу не вдасться змінити все і всіх, але мета місій – змінити себе, а відтак і показати добрий приклад для перемін іншим».
Від імені Бюро УГКЦ з питань екології о. Тарас передав настоятелю храму отцю-декану Роману Улицькому 2 LED прожектори та пакет екологічної літератури для парафіяльної бібліотеки.
Місії продовжилися в міській раді, де вже очікували голова міста разом із працівниками міської ради, для яких о. Тарас представив ініціативи Церкви по формуванню екологічної свідомості вірних, а також пропозиції для спільних природоохоронних заходів.
Останньою зупинкою екологічного місіонера була Рава-Руська гімназія, де дітям та вчителям було представлено патріотичну складову екологічної свідомості, бо, як сказав о. Тарас: «Справжній патріот це той, хто любить свою землю і любить не на слові, а на ділі». Школярі отримали заохочувальні подарунки, а шкільна бібліотека – пакет екологічної літератури видавництва Екобюро УГКЦ.
