Актуальна тема

Меню

Релігійних лідерів Канади хвилюють зміни клімату

засуха

Канадська Рада Церков організувала зустріч в столиці країни Оттаві з питання захисту довкілля та зміни клімату. У форумі взяли участь представники християнських конфесій, а також лідери мусульман та індусів.

Учасники зустрічі підготували спеціальне послання, в якому закликають уряди країн до відповідальності, щоб чесно прийняти необхідні заходи для відновлення балансу між людиною і довкіллям. Заклик приурочений до конференції ООН на тему змін клімату, яка пройде в Дурбані в ПАР від 28 листопада до 9 грудня 2011р.

 

Представники релігій в спільній заяві закликають уряди країн поставити в центрі своєї комплексної політики охорону довкілля. Вони підкреслюють, що «навчання їх релігій спрямоване на загальне благо всього людства. Кліматичні зміни, на думку учасників зустрічі, є, перш за все, результатом кризи. Вони зазначили, що проблема глобального характеру, тому немає кордонів. «Всі організації, і релігійні, несуть спільну відповідальність у подоланні колективного та індивідуального егоїзму».

Релігійні лідери закликали уряди країн сприяти так званій «кліматичній справедливості», підтримуючи народи, які постраждали від стихійних лих, причиною яких згідно з дослідженнями є також зміни клімату.

Джерело: Католицький оглядач