Актуальна тема

Меню

Нас - 7 мільярдів!

Нас - 7 мільярдів. Вчора народився ювілейний землянин. Утім, де саме, спеціалісти ООН, які стежать за приростом, напевне сказати не можуть. У переліку претендентів кілька країн. Така плутанина - через часові пояси, пояснюють фахівці. В ООН обіцяють визначитися вже незабаром. Про маленьких кандидатів на потрапляння в історію - Анастасія Просяник.

Ювілейних малят на Землі небагато. І хоча щосекунди на планеті народжується п'ятеро дітей, Організація Об'єднаних Націй обиратиме з трьох. Опівночі світ побачили двоє російських хлопчиків - Петрик та Сашко, з Калінінграда й Петропавловська-Камчатського, а ще дівчинка з Маніли - Данніка Май Камачо. І російські, і азійські медики в унісон твердять - діти та мами почуваються добре. Кожен пологовий будинок стоїть на своєму - це в них народився 7-ми-мільярдний житель. Мама Петрика:
- Мы очень хотели его, ждали. Дочка рисовала каждый день рисуночки, звонила сюда, спрашивала, когда появится маленький Пётр. Вот он появился, сразу же заплакал, уже просил грудь.

Мама Сашка:
- Неожиданно на самом деле. Просто хотелось сына. А это внимание дополнительно, конечно, здорово.

Мама Данніки з Маніли хоча нічого й не коментує, але із задоволенням спостерігає за роботою медперсоналу. Дитині спекли шоколадного торта, а ще подарували спеціальний сертифікат - малятко отримає безкоштовну пару взуття.

Енріке Она, представник департаменту охорони здоров'я (Маніла):
- Дуже хочеться вірити, що ця дитина змінить світ на краще. Піклуватиметься про довкілля так, як ми про неї зараз.

Джерело: Перший національний телеканал