Актуальна тема

Меню

Екологічна катехизація

Веселі канікули

Ходіть, Мої діти, послухайте Мене, остраху Господнього навчу вас! (Пс. 33, 12)

У Молодіжному Християнському Центрі Св. Дона Боска відбувся, вже традиційний, християнський табір Веселі канікули. Діти щоденно розвивалися не тільки фізично, але й зростали духовно під час Святої Літургії та катехизації.

Де є людина, там завжди є сміття! Однак, часто ми не задумуємось, що саме кожен з нас особисто спричиняється до виникнення сміття і, що завдяки відповідному знанню та зусиллям можна в рази зменшити кількість та об’єм побутових відходів. Тому вже першого дня табору була проведена екологічна година, на якій діти вчилися відповідального ставлення до Божих дарів та Божого створіння. І не тільки вчилися, але й  протягом 10 днів жили екологічними заповідями. Учасники табору економили воду, електроенергію, намагались не засмічувати навколишнє середовище, а також проводили роздільний збір відходів, які виникали під час таборування, зокрема сортували папір, пластик та загальне сміття.

Надіємося, що екологічний досвід, пережитий на “Веселих канікулах”, діти будуть застосовувати у власному повсякденному житті та своїм добрим прикладом заохочуватимуть ближніх до творення добра для блага Божого створіння – Природи та всього людства.

 

Віра Лучинська, катехит,

модератор «Веселих канікул»