Меню

Календар 2019

Login Form

Увійти

Лічильник

За підтримки

Реновабіс

Переробка існуючого пластикового сміття принесе космічну суму

Експерти підрахували, скільки можна заробити, якщо переробити усе пластикове сміття на планеті. За даними Business Insider, це принесе близько 7,2 трильйона доларів.

Інформація королівської статистичної спільноти свідчить, що 90,5% пластика, який випустили на Землі, досі не переробили. Ця цифра еквівалентна 7,2 трлн пакетів з магазину, повністю наповнених сміттям із пластику. Один пакет вміщує близько 0,5 кг на 1 долар. Таким чином, людина, яка запустить успішний переробний бізнес, заробить $ 7,2 трлн.

Видання пише, що на ці гроші можна придбати Apple, Amazon, Google, Microsoft, Walmart, Exxon, GM, AT & T, Facebook, Bank of America, Visa, Intel, Home Depot, HSBC, Boeing, Citigroup і Anheuser-Busch і всі професійні команди з NFL і MLB – футбольної і баскетбольної ліги США.

Нагадаємо, в ЄС хочуть заборонити одноразовий пластиковий посуд. Згоди щодо цього досягли представники Європарламенту та держав-членів ЄС.

Відзначимо, що тридцять три країни світу повністю заборонили використання і оборот окремих поліетиленових пакетів. Ще 53 країни ввели часткову заборону або податок на деякі поліетиленові вироби. А в Україні придумали смачну заміну пластиковим стаканчикам.

Джерело: ua.news

Прокоментуйте: