Актуальна тема

Меню

Візит

Реальний світ, в якому ми живемо. Це не лишень те, що бачимо ми в нім. В ньому живе Слово є і вічно діє. І благодать Його нам відкривається усім.

Свого часу Живе Слово входить у творіння /воплочення/. Щоб все творіння піднести до Отця. Це не спроста Бог дав себе для світу. Але щоб Його ласка світ і нас вела.

Без Бога в світі нічого не існує. А все, що є, має підставу в Бога для життя. Наше покликання тепер, з життям признати Бога. Щоб Його ласка успішною була.

Людина і все творіння захищені авторитетом Бога. Призначення і ціль творіння є свята. В творінні теж для нас є ласка Божа. Його нам шанувати треба як життя /катехизм/.

Нам з молитвою щодня в цей світ належиться входити. Ми ж з світу цього беремо силу для життя. Бог Своїм Словом наш світ увесь пронизав. Щоб Його ласка нам непереривною була.

Божа ласка творінням явилася у світі. Ми з ласки Божої маємо життя. І наша ласка, належиться творінню. Щоб у взаємності ми славили Творця.

Візит і зустріч приходиться нам в цьому світі. З усім і усіма, що Бог дає. Це найцінніше є в житті прийняти. Життя, людей й довкілля все твоє.+