Актуальна тема

Меню

Екоказка – важливий інструмент впливу на екологічну свідомість дітей

На Стрийщині продовжуються зустрічі з дітьми на тему збереження створіння. 13 і 15 листопада у Молодшій Стрийській гімназії та ЗОШ с. Любинці, біля Стрия відбулися два дуже схожі заходи, цільовою аудиторією яких були діти молодших класів.

Школа є місцем і навчання і виховання. Тому, з виховною метою вчителі цих шкіл вирішили провести зустрічі з о. Олегом Кобелем, референтом Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ.

З дітьми завжди цікаво і весело. Говорити з ними про чесноту відповідальності за створений Богом світ завжди легко і невимушено. Щоб інформація доступно сприймалася дітками, чудово для цього підходять екологічні казки. Їх вже близько десятка у доробку Бюро УГКЦ з питань екології.

В Малій гімназії у Стрию дітям о. Олег презентував свою останню казку «Захисник чистоти». Тому, темою уроку було поводження з відходами. Натомість у Любинцях, дітям говорилося про дбайливе ставлення до рослин, які внесені в Червону книгу на основі авторської казки «Первоцвіти». Діти активно включалися в обговорення тем, які стосувалися екологічного гріха та захисту довкілля. Вчилися самі складати такі казки, придумуючи власних героїв рятівників.

Десятки дітей придбали казки з автографом автора та отримали еко-наклейки з практичними порадами стосовно екологічної свідомості.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології