З 12 по 15 травня в Екуменічному інституті Боссе, що поблизу Женеви (Швейцарія), проходять міжнародні переговори про «Зелену реформацію: екологія, релігія, освіта та майбутнє екуменічного руху», організовані відділом Екуменічної теологічної освіти Всесвітньої ради Церков (ВРЦ) у співпраці з Асоціацією протестантських церков і делегацій в Німеччині.
В конференції візьмуть участь богослови, дослідники, спеціалісти-практики та представники церков і релігій шести світових регіонів, щоб поговорити про екологію, як ключову складову екуменічно-теологічної освіти.
На зустрічі обговорять значення «зеленого прочитання» богословських текстів у світлі теперішньої екологічної кризи, що наштовхує на виникнення антропологічних питань про те, в яких стосунках люди бачать себе по відношенню до Бога, ближніх і всього створіння.
П-ф. Амеле Екуе, професор екуменічної етики в інституті Боссе та виконавчий голова програми ВРЦ, що відповідає за екуменічно-теологічну освіту, заявила, що спільноти вірян вже почали пропонувати моделі «зелених церков» і намагаються зменшити свій екологічний слід, спонукаючи людей більше піклуватися про створіння.
Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології з посиланням на World Council of Churches